SEGA Heroes

56.167693

5.0

1

SEGA'nın en popüler kahramanları eşsiz bir macera için bir araya geldi

18k

Bu uygulamayı oyla

SEGA Heroes, SEGA serisinden en popüler karakterlerden oluşan dört kahramanın bulunduğu bir grubu kontrol edebileceğiniz rol yapma ipuçları sunan bir bulmaca oyunudur. Bu doğru. Golden Axe, Shinobi, Sonic: The Hedgehog ve Streets of Rage kadar önemli başlıklardan bahsediyoruz.

SEGA Heroes'daki oyun planı basittir: karakterlerin her biri bir renkle ilişkilendirilir. Yani bu rengin mücevherlerini kırdığınızda, karakter saldıracaktır. Bir avuç dolusu iyi mücevheri kırdığınızda, karakterin özel yeteneğini kullanabilirsiniz. Bu özel yetenekler, düşmanlarınıza bir ton zarar vermenize, iyileşmenize ve hatta takımınızı korumanıza yardımcı olabilir.

SEGA Heroes'daki hikaye modu, sizi tonlarca düşmana karşı savaşabileceğiniz birkaç düzine farklı seviyeye götürür. Kahramanlar gibi tüm düşmanlar SEGA oyunlarından eski tanıdıklarınız. Diğerlerinin yanı sıra Shinobi, Sonic ve Gold Axe'da bulunan yüzlerce karakterle karşılaşacaksınız.

SEGA Heroes, bulmacaların ve rol yapmanın eğlenceli bir bileşimidir. Hepsinden iyisi, güzel grafikler ve karizmatik karakterlerin bir listesini sunuyor. Ve her şeyden önemlisi, video oyunlarının tarihinin en sembolik karakterlerinden bazılarını toplayacaksınız.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X